Centralne Laboratorium Analityczne w Gliwicach działa w naszym mieście od kilkudziesięciu lat. Jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej pracujemy od stycznia 2001 roku, tj. od momentu prywatyzacji lecznictwa ambulatoryjnego gliwickiej służby zdrowia.

Pracujemy z wyspecjalizowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy odpowiednią aparaturę (zarówno do badań podstawowych, jak i specjalistycznych), dzięki czemu wszystkie badania wykonywane są na miejscu, bez długiego transportu i prawie wszystkie wyniki dostępne są w dniu badania.

Wynik badania zawiera wartości referencyjne ( przykładowy wydruk ). Wszystkie czynności związane z obsługą pacjenta (rejestracja, pobranie, wykonanie analizy, sprawdzenie i zatwierdzenie wyniku) są autoryzowane przez pracowników i rejestrowane w systemie informatycznym w formie księgi badań.

Rejestracja pacjentów i wydawanie wyników odbywa się z zastosowaniem Systemu Informatycznego Laboratorium Analitycznego.

Stosujemy sprzęt i odczynniki dobrych i sprawdzonych firm spełniających kryteria ISO i EC.

Aby zapewnić wysoką jakość naszych badań laboratorium bierze udział w ogólnopolskiej i międzynarodowej kontroli jakości, poddając ocenie większość badanych parametrów.

Laboratorium czynne

poniedziałek – piątek godz. 7:00 – 18:00
Pobieranie i przyjmowanie materiału: 7:00 – 16:00
sobota godz. 8:00 – 12:00
Pobieranie i przyjmowanie materiału: 8:00 – 10:00

Telefon

32 231 24 88

Adres

ul. Zygmunta Starego 16A
44-100 Gliwice
(w podwórzu, za byłą siedzibą Pogotowia Ratunkowego)

Centralne Laboratorium Analityczne w Gliwicach

ul. Zygmunta Starego 16A
44-100 Gliwice