ChoryMiś_600x338

 

 • Usługa LABLINK jest prowadzona przez Centralne Laboratorium Analityczne w Gliwicach prowadzące działalność w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 16A – podmiot leczniczy
  z 70-letnią tradycją.

 • Usługa LABLINK jest ograniczona terytorialnie do miasta GLIWCE.

 • Usługa LABLINK jest ograniczona czasowo do terminów określonych w internetowym systemie rezerwacji.

 • Usługa LABLINK jest ograniczona do badań laboratoryjnych ujętych w wykazie badań laboratoryjnych dla których można pobrać próbki krwi lub odebrać próbki innego materiału biologicznego w domu Pacjenta.

 • Usługa LABLINK jest ograniczona do badań płatnych wykonywanych w Centralnym Laboratorium Analitycznym w Gliwicach.  Lista oraz ceny tych badań znajdują się tutaj .

 • Usługa LABLINK jest ograniczona do Pacjentów, którzy nie wymagają dodatkowego personelu medycznego asystującego przy pobraniu krwi (np. nadpobudliwi pacjenci) .  Takie osoby zapraszamy do naszej siedziby, gdzie mamy do dyspozycji więcej osób, które mogą asystować przy pobraniu.

 • Usługa LABLINK jest ograniczona do 4 osób mieszkających pod jednym adresem (rodzina).  Oznacza to, że odwiedzając Pacjenta w domu, możemy  pobrać próbki krwi lub odebrać próbki Innego Materiału Biologicznego dla pozostałych 3 osób.

 • Usługa LABLINK oznacza wizytę personelu medycznego  laboratorium w domu Pacjenta w celu  pobrania krwi lub odebraniu Innego Materiału Biologicznego   oraz przyjęciu zlecenia na wykonanie odpłatnych badań laboratoryjnych. Zlecenie to należy opłacić na miejscu (w domu Pacjenta) za pomocą karty płatniczej lub gotówką.  Personel medyczny dysponuje Przenośnym Punktem Sprzedaży dzięki któremu rejestruje zlecenie Pacjenta w systemie informatycznym laboratorium,  pobiera opłatę za pomocą terminala płatniczego oraz wydaje paragon fiskalny.

 • Usługę LABLINK oraz usługę wykonania zleconych badań laboratoryjnych można zakupić też w siedzibie laboratorium opłacając ją za pomocą karty płatniczej lub gotówką. Wydany paragon fiskalny zawiera listę zleconych i opłaconych badań oraz hasło (klucz), które będzie potrzebne do odszyfrowania pliku PDF zawierającego elektroniczny obraz wyniku badania laboratoryjnego. Odszyfrowany plik PDF jest podpisany elektronicznie przez diagnostę laboratoryjnego.

 • Usługa LABLINK jest unikalna ponieważ personel medyczny po pobraniu próbek krwi lub odebraniu próbek Innego Materiału Biologicznego do badań, dostarcza je niezwłocznie z domu pacjenta do laboratorium w warunkach, które gwarantują niezmienność parametrów fizyko-chemicznych próbki. Cecha ta wpisuje się w politykę “czas ma znaczenie“, którą realizuje nasze laboratorium.

 

Centralne Laboratorium Analityczne w Gliwicach

ul. Zygmunta Starego 16A
44-100 Gliwice