ChoryMiś_600x338

LABLINK – nowa usługa Centralnego Laboratorium Analitycznego w Gliwicach polegająca na pobraniu próbek krwi lub odebraniu próbek innego materiału biologicznego  oraz przyjęciu zlecenia wykonania płatnych badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej w domu Pacjenta.

 

Opis usługi  LABLINK znajduje się  tutaj

Regulamin usługi LABLINK  znajduje się tutaj.

 

Upewnij się, czy możesz skorzystać z tej usługi:

 

  1. Usługa LABLINK jest ograniczona terytorialnie do miasta GLIWCE.

  2. Usługa LABLINK jest ograniczona czasowo do terminów określonych w systemie rezerwacji.

  3. Usługa LABLINK jest ograniczona do płatnych badań wykonywanych w Centralnym Laboratorium Analitycznym w Gliwicach.  Lista oraz ceny tych badań znajdują się tutaj.

  4. Usługa LABLINK jest ograniczona do Pacjentów, którzy nie wymagają dodatkowego personelu medycznego asystującego przy pobraniu krwi (np. nadpobudliwi pacjenci) .  Takie osoby zapraszamy do naszej siedziby, gdzie mamy do dyspozycji więcej osób, które mogą asystować przy pobraniu.

  5. Usługa LABLINK jest ograniczona do 4 osób mieszkających pod jednym adresem (np. rodzina).  Oznacza to, że odwiedzając Pacjenta w domu, możemy  pobrać próbki krwi lub odebrać próbki innego materiału biologicznego dla pozostałych 3 osób.

  6. Usługa LABLINK gwarantuje, że próbki krwi zostaną dostarczone do laboratorium natychmiast po pobraniu.

 

Ważne informacje dotyczące formularza zamieszczonego poniżej.  W przypadku gdy “Ilość pacjentów do pobrania” jest większa od 1 to należy w polu “Informacja dodatkowa” wpisać imiona i nazwiska wraz z datami urodzenia pozostałych pacjentów (zobacz przykład). Pacjenci Ci muszą spełniać jeden warunek, że wszyscy zamieszkują pod jednym adresem (rodzina).
Jeżeli chcesz otrzymać fakturę konsumencką zamiast paragonu fiskalnego to w polu “Faktura konsumencka” wpisz ‘tak’ (zobacz przykład). Jeżeli chcesz otrzymać fakturę podatkową to polu “Rodzaj klienta” wybierz ‘Firma’ a następnie wypełnij pola “Nazwa firmy” oraz “NIP” (zobacz przykład).

Centralne Laboratorium Analityczne w Gliwicach

ul. Zygmunta Starego 16A
44-100 Gliwice